525. ZEGAR PORTYKOWY, Austria, Wiedeń, poł. XIX w.

1,200.00

Obudowa drewno czernione, złocone, alabaster, szkło, aplikacje: brąz; 52 x 32,5 x 11 cm,

tarcza emaliowana; mechanizm o naciągu sprężynowym, regulatorze wahadłowym, gong spiralny, bicie godzin i półgodzin

W prostokątnym frontonie za szybka trójwymiarowa scenka z drewnianym łabędziem i drzewkami z tkaniny.

Cena wywoławcza 1200

Estymacja 2200 – 2500