KRUCYFIKS W STYLU ROKOKOWYM, 2 poł. XIX w.

1,200.00

Drewno, snycerka, polichromia, krzyż 72 cm, figura 29,5 cm

Stan: brak ramion, drobne ubytki na koronie cierniowej i stopie