200.00 zł
TARAS HAKENA W SZCZECINIE
Akwaforta, papier; 18 x 25,5 cm (kompozycja)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Stettin Hakenterrasse AJensen
Stan: zacieki
Oprawiony
Cena wywoławcza 200
Estymacja 300 – 400
Aukcja 212, 14.05.2022
Alfred JENSEN
1859 Randers – 1935 Hamburg
Malarz i grafik pochodzenia duńskiego.