039. Alfred JENSEN

200.00

TARAS HAKENA W SZCZECINIE

Akwaforta, papier; 18 x 25,5 cm (kompozycja)

Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Stettin Hakenterrasse AJensen

Stan: zacieki

Oprawiony

Cena wywoławcza 200

Estymacja 300 – 400

Aukcja 212, 14.05.2022

Alfred JENSEN

1859 Randers – 1935 Hamburg

Malarz i grafik pochodzenia duńskiego.