E. ZAJĄCZKOWSKI

960.00

WIDOK NA RYNEK STAREGO MIASTA W WARSZAWIE, ok. 1930

Akwarela, gwasz, papier; 11,5 x 11,5 cm

Sygnowany p.d.: E. Zajączkowski