Jerzy PAWŁOWSKI

1,255.79

PAŁAC ŁAZIENKOWSKI

Akwarela, gwasz, karton; 19 x 25,5 cm

Sygnowany p.d.: J. Pawłowski

Oprawiony

Jerzy PAWŁOWSKI

1909 – 1991

Popularny malarz wedut warszawskich