140. CZERSKI

600.00

ZŁOTE KOTY

Technika własna, płótno; 55 x 65 cm

Sygnowany p.d.: Czerski

Cena wywoławcza 500

Estymacja 700 – 800

Aukcja 212, 14.05.2022