600.00 zł
ZŁOTE KOTY
Technika własna, płótno; 55 x 65 cm
Sygnowany p.d.: Czerski
Cena wywoławcza 500
Estymacja 700 – 800
Aukcja 212, 14.05.2022
Archiwum