143. Władysław ZAWADZKI

3,000.00

AUTOPORTRET, 1963

Olej, pilśnia; 59 x 95 cm

Sygnowany l.d.: W. Zawadzki / 1963

Cena wywoławcza 3000

Estymacja 4000 – 5000

Aukcja 212, 14.05.2022

Władysław ZAWADZKI

1910 – 1964

Absolwent (1932) warszawskiej ASP.