3,000.00 zł
AUTOPORTRET, 1963
Olej, pilśnia; 59 x 95 cm
Sygnowany l.d.: W. Zawadzki / 1963
Cena wywoławcza 3000
Estymacja 4000 – 5000
Aukcja 212, 14.05.2022
Władysław ZAWADZKI
1910 – 1964
Absolwent (1932) warszawskiej ASP.