Władysław ZAWADZKI

3,768.78

PORTRET ŻONY DANUTY, ok. 1960

Olej, płótno; 65,5 x 50,5 cm

Władysław ZAWADZKI

1910 – 1964

Absolwent (1932) warszawskiej ASP.