Jan LEBENSTEIN

1,884.39

KOBIETA NA TLE WIEŻY, 1985

Litografia, papier kremowy; 49.5 x 32 cm (kompozycja)

Sygnowana ołówkiem pod ryciną: XII/XV Lebenstein 85

Oprawiona