1,884.39 zł
KOBIETA NA TLE WIEŻY, 1985
Litografia, papier kremowy; 49.5 x 32 cm (kompozycja)
Sygnowana ołówkiem pod ryciną: XII/XV Lebenstein 85
Oprawiona
Salon Aukcyjny Freta