ZEGAREK DELBANA

4,800.00

Męski, na rękę, koperta złota, pr. 750, śr. 35 mm

stoper

 bransoleta złocona

Sygnowany na tarczy: Delbana / 17 jewels / Swis made; na kopercie: 158; 18K / 0,750; głowa w lewo