ZEGAREK FINOWA

3,600.00

Męski na rękę, złocony, śr. 33 mm

pasek złoty próba 585

Sygnowany na tarczy: Finowa / 21 rubis / Antimagnetic / super schock resist; na kopercie: steel back waterproof antishock antimagnetic 20 microns; na pasku: H/W / 585