Salvador DALI

6,000.00

IDZIE SKACZĄC POD GÓRACH, 1971

Z cyklu: Pieśń nad pieśniami

Akwaforta barwna, szablon, złocenia, papier; 40,2 x 25,5 cm (odcisk płyty), 57 x 38,5 cm (arkusz)

Sygnowany ołówkiem pod ryciną: p.d.: Dali, l.d.: 142/250