Marc CHAGALL

2,950.00

MISTYCZNE UKRZYŻOWANIE, 1950

Z albumu „Derierre le Miroir

Litografia barwna, papier, 38 x 55,5 cm (arkusz)

Sygnowany z płyty p.d.: 1950 MARC CHAGALL

Ślady złożenia