Pablo PICASSO

1,416.00

NAGA, 1963

Litografia barwna, papier; 92 x 178 mm (arkusz)
Sygnowana z kamienia: le 14.3.63. Picasso
Z: Hélène de Mougins, Les Dame de Mougins, Éditions Cercle d’Art, Paris, 1964