Pablo PICASSO

2,950.00

JACQUELINE PICASSO, 1958

Litografia, papier; 30 x 27 cm (arkusz);

Sygnowany z kamienia p.g.: 17.5.58. / Pour ma Amore Jacqueline / Picasso