192. ANGIELSCY HUZARZY, 1918

2,200.00

Olej, płótno; 50 x 26,5 cm

Sygnowany p.d.: A K(…) / 18

Cena wywoławcza 2000

Estymacja 2400 – 2500

Aukcja 208, 11.12.2021