190. CZTERY TALERZE Z DEKORACJĄ KUBISTYCZNĄ, Polska, Ćmielów lata 30. XX w.

1,500.00

Porcelana, nadruk barwny, złocenie, śr. 15,5 cm

Niesygnowane

Stan: jeden z włosowym pęknięciem

Cena wywoławcza 1500

Estymacja 1800 – 2000

Aukcja 208, 11.12.2021