096. Maja BEREZOWSKA

3,500.00

JAN KOCHANOWSKI, 1954

Tusz, piórko, akwarela, papier; 44 x 27,5 cm

Sygnowany p.d.: maja 54

Na odwrocie: format ja[k] na książce

Z cyklu: Renesansowy Kraków
Oprawiona

Cena wywoławcza 3500

Estymacja 4500 – 5000

Aukcja 208, 11.12.2021