864.49 zł
OLCHY
Olej, płótno; 41 x 33 cm
Sygnowany p.d.: J. Wojtkowiak
Jarosław WOJTKOWIAK
ur. 1952 Łódź
Uczył się w Liceum Sztuk Plastycznych w Łodzi. Od 1975 roku mieszka w Warszawie. Od lat siedemdziesiątych związany ze środowiskiem artystycznym w Kazimierzu Dolnym. Miał kilkanaście wystaw indywidualnych.