Jarosław WOJTKOWIAK

864.49

OLCHY

Olej, płótno; 41 x 33 cm

Sygnowany p.d.: J. Wojtkowiak

Jarosław WOJTKOWIAK

ur. 1952 Łódź

Uczył się w Liceum Sztuk Plastycznych w Łodzi. Od 1975 roku mieszka w Warszawie. Od lat siedemdziesiątych związany ze środowiskiem artystycznym w Kazimierzu Dolnym. Miał kilkanaście wystaw indywidualnych.