Aleksander TERPIŁOWSKI

3,000.00

MARTWA NATURA – DZBANEK, OGÓRKI I POMIDORY, ok. 1930

Olej, tektura; 23,5 x 32.5 cm

Sygnowany l.d.; F. Terpiłowski

Malarz. Należał do Grupy 12, wraz z którą wystawiał m. in.: w Towarzystwie Zachęty Sztuk Pięknych w Warszawie. Malował pejzaże i martwe natury w konwencji realistycznej.