1,500.00 zł
porcelana, farby podszkliwne i naszkliwne, złocenia, wys. 26 cm
W rezerwie przedstawienie typu kamea
Sygnowany kobaltem podszkliwnie; skrzyżowane miecze, ryta 20 G.50.
Stan: brak pokrywki, naprawy, drobne ubytki
Cena wywoławcza 1500
Estymacja 2000 – 2500
Aukcja 206, 9.10.2021