372. WAZA Z FLORĄ, Saksonia, Miśnia, poł. XIX w.

1,500.00

porcelana, farby podszkliwne i naszkliwne, złocenia, wys. 26 cm

W rezerwie przedstawienie typu kamea

Sygnowany kobaltem podszkliwnie; skrzyżowane miecze, ryta 20 G.50.

Stan: brak pokrywki, naprawy, drobne ubytki

Cena wywoławcza 1500

Estymacja 2000 – 2500

Aukcja 206, 9.10.2021