360. SERWIS, Polska, Ćmielów, ok. 1930

500.00

Porcelana, nadruk barwny, złocenie

w składzie, patera (28 cm), 6 talerzy (18 cm), 4 filiżanki (6 cm), ze spodkami (15 cm), cukiernica (11 cm), mlecznik (12 cm)

Sygnowane zielonym drukiem naszkliwnym: Ć w trójkącie / F. w. Ćmielowie

Cena wywoławcza 500

Estymacja 600 – 700

Aukcja 206, 9.10.2021