WAZA W TYPIE SEVRES, Francja, k. XIX w.

4,130.00

Porcelana, brąz (podstawa), kobalt podszliwny, farby naszkliwne, złocenie, wys. całk. 45 cm

Sygnowana czerwoną farbą naszkliwnie: M.Imple / de Sèvres

W rezerwie kobieta w koronie

Stan: klejony uchwyt pokrywki