MĘŻCZYZNA W XVII-WIECZNEJ SZACIE, Saksonia, Miśnia, 1910

944.00

Figurka, porcelana, farby naszkliwne, złocenie, wys. 13,5 cm

Sygnowany kobaltem podszkliwnie; 1710, skrzyżowane miecze, 1910, ryta: 1355, wyciskiem: 86; czerwonym drukiem naszkliwnym: 68

Stan: brak prawej reki i stopy i inne drobne ubytki