944.00 zł
Figurka, porcelana, farby naszkliwne, złocenie, wys. 13,5 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie; 1710, skrzyżowane miecze, 1910, ryta: 1355, wyciskiem: 86; czerwonym drukiem naszkliwnym: 68
Stan: brak prawej reki i stopy i inne drobne ubytki