BURGER

3,600.00

KOBIETA PRZY OŁTARZU, ok. 1870

Olej, płótno; 33 x 46 cm

Sygnowany l.d.; Burger

Na odwrocie papierowa nalepka z napisem: Burger / …; drukowana: Gebr. Bouwers Ateliers Amsterdam; stempel; Alexis Ottoz … Paris

Obraz wystawiany: Cebr. Bouwers Ateliers, Amsterdam