700.00 zł
ULICA ŚWIĘTOJAŃSKA W WARSZAWIE, ok. 1930
Akwarela, biele gwaszem, papier; 50 x 35 cm
Sygnowany p.d.: Cz. Nowakowski
Cena wywoławcza 700
Estymacja 1000 – 1200
Archiwum