006. Czesław NOWAKOWSKI

700.00

ULICA ŚWIĘTOJAŃSKA W WARSZAWIE, ok. 1930

Akwarela, biele gwaszem, papier; 50 x 35 cm

Sygnowany p.d.: Cz. Nowakowski

Cena wywoławcza 700

Estymacja 1000 – 1200