008. Ludwik WERNER

1,200.00

MALWY PRZED CHATĄ

Olej, tektura; 25 x 35,2 cm

Sygnowany p.d.: LWerner

Ludwik WERNER 1900 – 1961

Pejzażysta lubelski

Cena wywoławcza 600

Estymacja 1000 – 2000

Aukcja 206, 9.10.2021