590.00 zł
XIĘGA BAŁWOCHWALCZA II wg Brunona Schulza, 1992
Akwaforta, papier; 16 x 24,8 cm (odcisk płyty)
Sygnowana ołówkiem pod ryciną: Xięga Bałwochwalcza II wg cliché-verre B. Schulza 242/300 akwaforta M.L.Włodarska 1992