UKRZYŻOWANIE, 3 ćw. XX w.

2,950.00

Olej, płótno; 61,5 x 47 cm

Na odwrocie: Łącko k/ Nowego Sącza; wg George Roualt / Chrystus i 2ch oprawców / 1935 / 1932