25,000.00 zł
MĘCZEŃSTWO ŚW. SEBASTIANA, ok. 1700
Olej, płótno dublowane; 57 x 42 cm
W l.d. rogu ne kolekcji: 178; na odworcie na krośnie: Raimondo Aldini
Ekspertyza Stanisława Kozaka.
Zbliżone ujęcie reprezentuje obraz Św. Sebastiana autorstwa Giacinto Brandiego (1624-1691) w zbiorach Muzeum narodowego w Warszawie (nr inw.54)
Cena wywoławcza 25000
Estymacja 30000 – 35000