100. Malarz rzymski

25,000.00

MĘCZEŃSTWO ŚW. SEBASTIANA, ok. 1700

Olej, płótno dublowane; 57 x 42 cm

W l.d. rogu ne kolekcji: 178; na odworcie na krośnie: Raimondo Aldini

Ekspertyza Stanisława Kozaka.

Zbliżone ujęcie reprezentuje obraz Św. Sebastiana autorstwa Giacinto Brandiego (1624-1691) w zbiorach Muzeum narodowego w Warszawie (nr inw.54)

Cena wywoławcza 25000

Estymacja 30000 – 35000