ZEGAREK MĘSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Schaffhausen, poł. XX w.

4,720.00

Koperta złota, pr. 750, śr. 35 mm

Sygnowany na tarczy: International Watch Co / Schaffhausen

Puncowanie: głowa kobiety / L

Firmowa metka z numerem: 1569560