5,000.00 zł
Dwukopertowy, zewnętrza koperta złota, pr. 585, wewnętrzna i dewizka złocone, śr. 47 mm
Sygnowany na tarczy: Ω / Omega; na zewnętrznej kopercie: Ω / Omega / Fab. Suisse / Suisse Made / wiewiórka / 56 / 14K / 9432041 / 148; na wewnętrznej: 7 medali / Omega / Bienne Geneve / 9432041; ma mechanizmie: Omega Swiss 8523431
Cena wywoławcza 5000
Estymacja 6000 – 7000
Aukcja 200, 06.03.2021