355. SAMOWAR, Rosja, Tuła, Fabryka Spadkobierców Wasilija Stiepanowa Bataszewa, pocz. XX w.

300.00

Kształt jajowaty

Mosiądz niklowany, drewno (uchwyty), wys. 44,5 cm

Puncowanie; między czterema medalami dwugłowy orzeł / Товарищество паровой самоварной фабрики наследников В.С.Баташева въ Туле

Cena wywoławcza 300

Estymacja 1000 – 1200

Aukcja 221, 04.01.2023