356. SAMOWAR, Rosja, Tuła, Bracia Szemarin, k. XIX w.

300.00

Kształt gruszkowaty, fasetowany

Mosiądz, drewno (uchwyty), wys. 53 cm

Puncowanie: między czterema medalami: Товарищество Торгового Дома Бр. Шемариных въ Тулљ

Cena wywoławcza 300

Estymacja 1000 – 1200

Aukcja 221, 04.01.2023