Małgorzata LESZCZEWSKA-WŁODARSKA

590.00

ZACZAROWANE MIASTO II wg Xięgi Bałwochwalczej Brunona Schulza, 1992

Akwaforta, papier; 19 x 23,5 cm (odcisk płyty)

Sygnowana z płyty p.d.; B. Schulz; ołówkiem pod ryciną: Zaczarowane Miasto II wg cliché-verre B. Schulza 238/300 akwaforta M.L.Włodarska 1992