Franz WOLF

4,600.00

BUKIET FIOLETOWEGO I BIAŁEGO BZU W WAZONIE, 1912

Olej, płótno; 101 x 64,4 cm
Sygnowany l.d.: F. Wolf | Hannover | 1912.

Malarz niemiecki związany z Hannowerem. Specjalizował się przede wszystkim w efektownych martwych naturach kwiatowych.