Jadwiga HABRIK-WIŚNIEWSKA

472.00

MATKA BOŻA

Akwaforta, akwatinta, papier; 103 x 69 mm

Sygnowana ołówkiem pod ryciną: J. Habrik-Wiśn.

Jadwiga HABRIK-WIŚNIEWSKA

1887 – 1964