Jadwiga HABRIK-WIŚNIEWSKA

472.00

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY W ŁAŃCUCHOWIE

Akwaforta, akwatinta, papier; 13,5 x 18 cm

Sygnowany z płyty l.d.: JHW; ołówkiem pod ryciną: „ Ulica parkowa w Łańcuchowie J. Habrik-Wiśniewska

Jadwiga HABRIK-WIŚNIEWSKA

1887 – 1964