Jadwiga HABRIK-WIŚNIEWSKA

472.00

ŚWIĘTA TERESA Z LISIEUX

Akwaforta, akwatinta; papier; 17 x 9,7 cm (kompozycja)

Sygnowany z płyty l.d.: JHW; ołówkiem pod ryciną: „Św. Teresa. J. Habrik-Wiśniewska

Jadwiga HABRIK-WIŚNIEWSKA

1887 – 1964