472.00 zł
KOLUMNA NIEPODLEGŁOŚCI W NIEBOROWIE, po 1945
Akwaforta, akwatinta; 17,5 x 10,5 cm (kompozycja)
Sygnowany z płyty l.d.: HP; ołówkiem pod ryciną: Kolumna przy Muzeum w Neborowie / J. Habrik-Wiśniewska
Jadwiga HABRIK-WIŚNIEWSKA
1887 – 1964