Jadwiga HABRIK-WIŚNIEWSKA

472.00

WIDOK Z TARASU W ŁAŃCUCHOWIE

Akwaforta, papier; 13,2 x 18,3 cm (kompozycja)

Sygnowany z płyty l.d.: JWW; ołówkiem pod ryciną: „Widok z tarasu w Łańcuchowie J. Habrik- Wisniewska

Jadwiga HABRIK-WIŚNIEWSKA

1887 – 1964