142. Marcin KOTARSKI

1,500.00

JESIEŃ W ŚWIDRZE

Olej, płótno; 60 x 80,5 cm

Sygnowany l.d.: M. Kotarski 1983

Marcin KOTARSKI

1952 Warszawa – 2013 Warszawa

Architekt i malarz, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Malował przede wszystkich weduty i widoki morskie.

Cena wywoławcza 1500

Estymacja 2000 – 2500

Aukcja 195, 14.09.2009