1,500.00 zł
JESIEŃ W ŚWIDRZE
Olej, płótno; 60 x 80,5 cm
Sygnowany l.d.: M. Kotarski 1983
Marcin KOTARSKI
1952 Warszawa – 2013 Warszawa
Architekt i malarz, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Malował przede wszystkich weduty i widoki morskie.
Cena wywoławcza 1500
Estymacja 2000 – 2500
Aukcja 195, 14.09.2009