SPODEK MALOWANY W POLNE KWIATY, Saksonia, Miśnia, XIX / XX w.

295.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, śr. 14,5 cm

Sygnowany kobaltem podszkliwnie; skrzyżowane miecze; -; wyciskiem 971; 108;czerwoną farbą naszkliwnie: 4606/128