FILIŻANKA ZE SPODKIEM I TALERZYKIEM MALOWANA W POLNE KWIATY, Saksonia, Miśnia, XIX/XX w.

1,416.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia

wys. filiżanki 5,2, cm, śr. spodka 13,2 cm, talerzyka 18 cm

Sygnowane kobaltem podszkliwnie; skrzyżowane miecze

Stan: drobny odprysk na górnym rancie filiżanki