081. J. ŁYŻWIŃSKI

1,000.00

POMARAŃCZOWE ASTRY, 2010

Olej, płótno; 50 x 40 cm

Sygnowany p.g.; J. Łyżwiński ‘10

Cena wywoławcza 1000

Estymacja 1400 – 1500

Aukcja 194, 25.07.2020