Ryszard GBIORCZYK

1,234.98

WIERZBY, 2004

Olej, płótno; 18 x 24 cm

Sygnowany l.d.: Gbiorczyk R. 04

Ryszard GBIORCZYK

ur. 1940 Dłużyn

Absolwent UMCS w Lublinie. Po ukończeniu nauki pomagał ojcu prowadzić pracownie konserwacji dzieł sztuki. Pierwszą indywidualna wystawę miał w 1961 r. Maluje w plenerze. Jego obrazy jego są pełne kolorów i słonecznego blasku.