4,941.79 zł
SAMOTNE DRZEWO
Olej, płótno; 65 x 92,5 cm
Sygnowany p.d.: Z. Czaj.
Zbigniew CZAJKOWSKI
ur. 1932
Absolwent (1957) warszawskiej ASP w pracowni Eugeniusza Eibischa. Brał udział w licznych wystawach ogólnopolskich, a jego prace nabyło warszawskie Muzeum Narodowe. Wielokrotnie uczestniczył też w wystawach polskiej sztuki za granicą. Od 1977 r corocznie eksponował swoje prace w renomowanej Nordisk Konst w Göteborgu.