Zbigniew CZAJKOWSKI

4,941.79

SAMOTNE DRZEWO

Olej, płótno; 65 x 92,5 cm

Sygnowany p.d.: Z. Czaj.

Zbigniew CZAJKOWSKI

ur. 1932

Absolwent (1957) warszawskiej ASP w pracowni Eugeniusza Eibischa. Brał udział w licznych wystawach ogólnopolskich, a jego prace nabyło warszawskie Muzeum Narodowe. Wielokrotnie uczestniczył też w wystawach polskiej sztuki za granicą. Od 1977 r corocznie eksponował swoje prace w renomowanej Nordisk Konst w Göteborgu.