Walenty SOSZYŃSKI

1,234.98

W ZAWISZYNIE, 1983

Olej, płótno naklejone na tekturę; 15 x 20 cm

Sygnowany p.d.; W. Soszyński

Walenty SOSZYŃSKI

1912 – 2003

Uczeń Szczepana Skorupki, członek ugrupowania artystycznego „Barwa. Malował nastrojowe pejzaże Mazowsza.