1,234.98 zł
W ZAWISZYNIE, 1983
Olej, płótno naklejone na tekturę; 15 x 20 cm
Sygnowany p.d.; W. Soszyński
Walenty SOSZYŃSKI
1912 – 2003
Uczeń Szczepana Skorupki, członek ugrupowania artystycznego „Barwa. Malował nastrojowe pejzaże Mazowsza.