011. H. RÖTER

6,000.00

PĘDZĄCA TRÓJKA, 1900

Olej, płótno; 81 x 111 cm

Sygnowany p.d.: H. Röter 1900.

Obraz jest inspirowany twórczością polskich monachijczyków takich jak Alfred Wierusz Kowalski i Józef Jaroszyński.

Cena wywoławcza 6000

Estymacja 10000 – 12000

Aukcja 195, 14.09.2009