318. PIĘĆ KOZIOŁKÓW POD SZTUĆCE, Polska, Warszawa, Fraget i Plewkiewicz, XIX/ XX w.

500.00

Plater na mosiądzu, dł. 10,2 cm

Puncowanie na 3: Fraget; na 2: P.iSka BM

Cena wywoławcza 500

Estymacja 600 – 700

Aukcja 193, 27.06.2020